İnstagram Dm'lere, Çok İstenen "Mesaj Düzenleme" Özelliği Sonunda Geldi!

Kreathex

Üye
Katılım
29 Şub 2024
Mesajlar
23
Tepkime puanı
19
Instagram bugün yıllardır beklenen mesaj düzenleme özelliğini kullanıcıların hizmetine sundu. Ayrıca mesajları artık sabitlemek de mümkün!

Dünyanın en popüler sosyal medya platformlarından biri olan Instagram, mesajlaşma deneyimini geliştirmek için yeni özellikler ekledi. Gönderdiğimiz mesajları düzenleme imkanı sunmasıyla birlikte kullanıcılar da bu güncellemeyi sevinçle karşıladı.​


Instagram bugün yıllardır beklenen mesaj düzenleme özelliğini ve mesajları sabitleme seçeneğini kullanıcılarına sunarak büyük bir adım attı. Bu güncelleme ile birlikte Instagram kullanıcıları artık gönderdikleri mesajları düzenleyebilecek ve önemli mesajları sabitleyerek kolayca erişebilecekler. Instagram'ın bu yenilikleriyle birlikte mesajlaşma deneyimi daha da pratik ve kullanıcı odaklı hale getirilmiş oldu. Güncellemeyi alan kullanıcılar, bu özelliklerin beklentilerini karşılamasıyla memnuniyetlerini dile getirdiler.
 

Lütfen Dikkat!

  • Gereksiz, anlamsız mesajlar yazarak konuları kirletmeyin. Aksi durumda ceza alabilirsiniz
  • Lütfen konularınızı uygun kategoriye açın. Eğer istediğiniz kategori mevcut değilse buradan talep ettiğiniz kategoriyi bize bildirin.
Anasayfa Kayıt Ol Giriş Yap
Üst