Sabit Grafik Tasarımcılar Kategorisinde Konu Açmadan Önce Okuyunuz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

wmalani

Yeni nesil platform
 
Katılım
15 Şub 2024
Mesajlar
64
Tepkime puanı
4
KONU AÇARKEN DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER;
Kendinize ait tasarımlarla, en az 3 adet olmak şartıyla, portfolyonuzun ve Alt Limit Kuralları’na uygun olacak şekilde fiyat listenizin yer alması gerekmektedir.

📌 Önemli Not: Kumar (bahis, iddia, kupon vb.), yasadışı/illegal (w-rez, yetişkin içerik vb.) ve tel/sms onay sektörleriyle ilgili çalışma, referans ve/veya yönlendirmelere yer vermemeniz gerekmektedir.
📌 Önemli Not: Yalnızca “reklam/tanıtım amacıyla üretilen” tasarımlarda (ör. banner, post, poster, konu), lisanslı temin edilmiş olması şartıyla stok vektörler, simge paketleri, yazı karakteri ya da fotoğraflar -müşteri bilgisi ve isteği dahilinde- kullanılabilir. Ancak markayı oluşturan, telif ve tescil sorunu yaşatabilecek öğelerde (ör. logo, kurumsal kimlik) kullanılmaması/sunulmaması gerekmektedir.


Referans edinmek, çekilişle hediye dağıtmak ya da yardımcı olmak adına dahi olsa ücretsiz ya da ucuz hizmet vermek yerine kurgusal/hayali markalar için yapacağınız örnek çalışmalarla kendinizi kanıtlayabilir, bu sayede meslektaşlarınıza engel olmadan ve piyasayı düşürmeden hizmet vermeye başlayabilirsiniz.

Konuyu yukarı taşıma amacıyla konu sahibi tarafından 15 günden az süre aralığıyla arka arkaya yazılan tüm mesajlar silinecektir.
Ticari konularda ticaret harici mesajlar (Ör. Hayırlı işler, Kolay gelsin vb. gibi.) ve konu sahibi talep etmediği sürece üye etiketleme yasaktır.


FORUM ÜYELERİNİN GENELİ İÇİN;

  • 1. İlgili kategorilerde açılan konular altında;
  • 1a. Hizmet verenlerin ise teklif içeriği dışında,
  • 1b. Hizmet verenlere ya da ticarete engel olacak, haksız rekabete yol açacak,
  • 1c. Yapıcı eleştiri dahi olsa hizmet vereni ya da konu sahibini rencide edecek, zan altında bırakacak mesajlar yazmaması gerekmektedir.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Lütfen Dikkat!

  • Gereksiz, anlamsız mesajlar yazarak konuları kirletmeyin. Aksi durumda ceza alabilirsiniz
  • Lütfen konularınızı uygun kategoriye açın. Eğer istediğiniz kategori mevcut değilse buradan talep ettiğiniz kategoriyi bize bildirin.
Anasayfa Kayıt Ol Giriş Yap
Üst