Sabit Ekibimize Katılmak Ister Misiniz?

wmalani

Yeni nesil platform
 
Katılım
15 Şub 2024
Mesajlar
64
Tepkime puanı
4
ekip.png

Yeni kurulan ve bu yolda emin adımlarla ilerleyip sürekli gelişmeyi ve büyümeyi hedefleyen yeni nesil platformumuz da takım arkadaşımız olmak ister misin? Eğer cevabın evet ise ne duruyorsun aşağıda ki formu hemen doldur ve aramıza katıl.

Kod:
* Ad, Soy ad
* Yaş

Yukarıda istemiş olduğumuz iki adet bilgi sadece tanışmak içindir ekibe katılmanızı gerektirecek kriterlerle bir alakası yok onlara birazdan geleceğiz. :)
Lütfen mesaj atarken hiç bir şeye takılma çekinmeden başvuru yapabilirsin. Sanki yıllardır tanışıyormuşuz gibi sevgi ve saygı çerçevesi içerisinde mesajlaşabiliriz, bildiklerimizi bir birimize öğreterek bilmediklerimizi bir birimize sorarak, öğrenerek bu yolda ilerleyip kendimizi geliştirebiliriz fakat şu da aklında bulunsun aramız da egoist, ailevi değerlere ve dini inançlara hakaret eden saygısız davranan insanlar kesinlikle yanımız da barınamaz.

Öncelikle şunu unutmaman gerek, yeni kurulan bir forumun büyümesi ve tutunabilmesi biraz zaman alabiliyor bu senin şevkini ve hevesini kırmasın bu ekibin bir parçası olarak ilerleyen zamanlarda güzel yerlere geldiğimiz de iyi ki bu ekibe katılmışım nereden nereye geldik diyeceksin buna canı gönülden inanıyorum. :)

Ekibimize katılmak için tamamen gönüllü olman gerekiyor forumumuz büyüyüp ilerlediğin de gerekli kazancını yine buradan kazanacağına inanabilirsin.
Şimdi hazırsan gelelim başvuru için gerekli şartlara, lütfen aşağıda belirttiğim başlıkları mümkün olduğunca doldur ve gönder.

  • Daha önce farklı bir forumda görev aldın mı? ( Evet ise lütfen belirtir misin? )
  • Forum da sana verilen görevleri yerine getirebilecek misin? ( Moderasyon görevleri hariç. )
  • Günde kaç saat bilgisayar başında oluyorsun ve bu zaman içerisinde foruma ne kadar zaman ayırabilirsin?
  • Ekiple ve forumla ilgili genel konuşmaları whatsapp grubunda yapacağız bunun için numaranı bizimle paylaşabilir misin? ( Ekibe katılman durumunda isteyeceğiz. )
Şimdilik yukarıda bulunan 4 adet maddeye göre aramıza katılabilirsin bu maddeler ileri de çoğalabilir ya da azalabilir.
Unutma ki bu başvuru kısa sürelidir aramıza katılacak yeterli sayıda ekip arkadaşlarından sonra başvurular sonra erecektir ve gerektiğin de tekrar buradan paylaşılacaktır.


Şimdiden aramıza hoş geldin. :)
 

Lütfen Dikkat!

  • Gereksiz, anlamsız mesajlar yazarak konuları kirletmeyin. Aksi durumda ceza alabilirsiniz
  • Lütfen konularınızı uygun kategoriye açın. Eğer istediğiniz kategori mevcut değilse buradan talep ettiğiniz kategoriyi bize bildirin.
Anasayfa Kayıt Ol Giriş Yap
Üst